15.02.2021 r.

Wyremontujemy Twój dom

Masz mieszkanie lub dom? Twoja kuchnia wymaga remontu, salon nowych mebli a łazienka zmiany kafli na ścianie? Twoje wnętrza potrzebują odświeżenia a Ty zastanawiasz się skąd wziąć na to pieniądze? Pożyczka hipoteczna to odpowiedź na Twoje potrzeby.Wasze wnętrza potrzebują zmiany a my jesteśmy po to aby pomóc Wam wyremontować dom.

Kochani dzisiaj czas na kolejny artykuł z cyklu opartego na sytuacjach z jakimi spotykamy się na co dzień. Mamy nadzieję, że dzięki temu dowiecie się co nieco i zobaczycie, że ludzie w około są w podobnej sytuacji, mają podobne problemy ale wychodzą z nich bez szwanku a my pomagamy im te czasem trudne a czasem proste ale tylko z pozoru zagmatwane tematy rozwiązywać.

Przechodząc do meritum, chcielibyśmy opowiedzieć Wam o sytuacji, w której macie już mieszkanie lub dom ale potrzebujecie pieniędzy – na co? Na cokolwiek co sobie wymarzycie!!!

I tak, jesteście właścicielami mieszkania lub domu ale potrzebujecie zrobić w nim kapitalny remont. Wymiana wszystkiego włącznie z oknami, drzwiami, instalacjami, tynkami itd. Z pozoru brzmi strasznie, bo potrzeba na to czasu, ale także sporych pieniędzy. Oczywiście część z Nas odkładałaby pieniądze i robiłaby remont systematycznie po kolei. Tylko trwałoby to latami i ciągle mieszkalibyśmy „w remoncie”. Finalnie i tak nie bylibyśmy zadowoleni z efektu, bo cześć rzeczy przestałoby być modne przed zakończeniem wszystkich prac.

Nasz klient miał dodatkowo skomplikowaną sytuację bo budynek w którym znajdowało się mieszkanie także wymagał remontu, między innymi naprawienia dachu, ocieplenia ścian i wykonania elewacji. Przy takim zakresie remontu niemożliwe byłoby działanie po kawałku. Jak się domyślacie klient potrzebował na taki remont sporą sumę pieniędzy. Dodatkowo miał także swoje inne - bardziej prywatne cele, na które także przydałaby się gotówka. Co ważne klient podszedł do całej sprawy bardzo profesjonalnie. Najpierw znalazł ekipę, która dokonała oględzin i całościowej wyceny remontu, a później znalazł doradcę (cieszymy się, że to my), który przeprowadził transakcję od strony kredytowej. Sytuacja była mocno niestandardowa ze względu na zakres remontu (w tym elementy budynku nie należące bezpośrednio do mieszkania), a co za tym idzie jego koszt. Doradcy hipoteczni w niektórych bankach chwytali się za głowę twierdząc, ze nie ma szans na taką kwotę na remont oraz taką konstrukcję kredytu przy zwykłym mieszkaniu. Nie daliśmy jednak za wygraną, drążyliśmy temat tak długo, aż znaleźliśmy właściwe rozwiązanie. Klient już cieszy się z postępu prac w swoim mieszkaniu, dzięki czemu święta spędzi w swoim pięknie wyremontowanym gniazdku. Pieniądze na swoje dodatkowe cele uzyskał dzięki kwocie wolnej, którą można było sfinansować w takiej samej cenie jak kredyt na remont, co znacznie obniża comiesięczne koszty klientowi.

Co nas najbardziej cieszy? Poza zadowoleniem klientów oczywiście – wiedza, przy tej transakcji nauczyliśmy się czegoś nowego, zdobyliśmy nową wiedzę, którą na pewno wykorzystamy jeszcze nie raz dla dobra naszych klientów. Jak widać każda transakcja może nas rozwijać i sprawiać, że będziemy jeszcze skuteczniejsi w codziennej pracy, co w dobie obecnej sytuacji na świecie jest dla Nas niezmiernie istotne.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy dla Was dostępni i chętnie przeanalizujemy każdy przypadek, bo każdy ma inną sytuację i każdego może spotkać coś nieprzewidzianego a my jesteśmy po to, żeby pomóc Wam osiągać Wasze cele…

Zaglądajcie na naszą stronę internetową www.mjfinanse.pl oraz odwiedzajcie naszego fan page www.fb.com/MJFinanse

Autor: Magdalena Joncel
ul. Okrzei 18 (pokój 305, III piętro)

phone693 010 520

mailkredyty@mjfinanse.pl

fbwww.fb.com/MJFinanse

Kontakt z nami