14.03.2019 r.

Konsolidacja pozwala na przyjemności

W ostatnich artykułach zastanawialiśmy się czy konsolidacja się opłaca, naszła mnie jednak myśl co poza „opłacalnością” daje nam konsolidacja zobowiązań? Czy możliwe jest powiedzenie, że konsolidacja zobowiązań umożliwia łatwiejsze a może lepsze życie.

Wróćmy do sytuacji omawianej ostatnio czyli macie kilka zobowiązań, na co dzień czy właściwie powinno się napisać co miesiąc spłacacie swoje zobowiązania i jakoś dajecie radę ale 1600 miesięcznie trzeba oddać do Banku. Niestety nie ma szans na odłożenie czegokolwiek bo żyjecie od wypłaty do wypłaty, często ostatniego dnia sprawdzając czy już może przyszedł na konto przelew wynagrodzenia. O wyjściu do restauracji zapomnieliście już dawno, nie wspominając o planowaniu wakacyjnych wojaży.

W głowie macie już za to ułożone plany, że za cztery lata jak już skończą się te straszne raty to wtedy poszalejecie. Będzie na kino, kolację w restauracji czy wreszcie odłożycie na wczasy nad ciepłym morzem. Może nawet weźmiecie na to wtedy kredyt żeby już nie czekać bo obecne cztery raty odejdą i nie będzie problemu. Fajna perspektywa i fajnie jest pomarzyć prawda?

Pomyślcie przez chwilę inaczej – kredyty kończycie za około cztery lata, większość bo któryś tam jest na trochę dłużej ale nie pamiętacie dokładnie (jakie to znajome prawda?). A co gdybyście teraz zamiast tych 1600 miesięcznie płacili 1000 albo 1200? Oczywiście przez dłuższy czas ale jednak co miesiąc zostaje 400 czy może 600 złoty? Co byście za te pieniądze kupili? Na kolację i kino z żoną czy mężem by wystarczyło… do Spa raz w roku można by wyskoczyć? Na wakacje też dałoby radę pojechać, może od razu nie „kanary” ale polecam nasze piękne góry.

Zwizualizowaliście sobie co zrobilibyście z pieniędzmi? Podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami i marzeniami na naszym fan page www.fb.com/MJFinanse. Zachęcamy do zostawienia śladu po sobie.

Cały czas zachęcamy oczywiście do zaglądania na naszą stronę internetową www.mjfinanse.pl oraz do kontaktu z nami. Jesteśmy dla Was dostępni i chętnie przeanalizujemy każdy przypadek, bo każdy ma inną sytuację i dla każdego coś innego jest istotne a my jesteśmy po to żeby pomóc Wam osiągać swoje cele…

Autor: Magdalena Joncel
ul. Okrzei 18 (pokój 305, III piętro)

phone693 010 520

mailkredyty@mjfinanse.pl

fbwww.fb.com/MJFinanse

Kontakt z nami