29.09.2020 r.

A może uciec z miasta i zamieszkać wśród natury?

Ten artykuł będzie kontynuacją zapoczątkowanego niedawno cyklu, opartego na sytuacjach z jakimi spotykamy się na co dzień. Mamy nadzieję, że dzięki temu dowiecie się co nieco i zobaczycie, że ludzie w około mają podobne problemy, są w podobnej sytuacji ale wychodzą z nich i my pomagamy im te czasem trudne a czasem proste, tylko z pozoru zagmatwane tematy rozwiązywać.

Przechodząc do meritum, dziś chcielibyśmy opowiedzieć Wam o finansowaniu zakupu nietypowej nieruchomości jaką jest dom letniskowy całoroczny. Którzy z Nas nie marzą o tym aby uciec od zgiełku miasta i przenieść się w spokojne miejsce, w którym będzie można cieszyć się ciszą i śpiewem ptaków czy odgłosami lasu?

Co ważne nie chcemy tutaj mówić o bardzo popularnym już trendzie przenoszenia się z miasta do miejscowości podmiejskiej i zamieszkania na osiedlu domków jednorodzinnych. To jest właściwie standardowa procedura od strony kredytowania, i tutaj prochu nie wymyślimy, choć oczywiście pomożemy w zdobyciu kredytu na taki dom.

W tym artykule chcielibyśmy na przykładnie naszych klientów powiedzieć Wam o możliwości spełnienia marzenia o mieszkaniu w bardzo ustronnym miejscu, z dala nawet od podmiejskich osiedli. Dom w pełni ekologiczny, z własną studnią, z własnym nowoczesnym ogrzewaniem, opartym o własny prąd, o prywatnym dostępie do przepływającej tuż obok pięknej czystej rzeki. A to wszystko na terenach chronionych, na których kiedyś wydano bardzo ograniczoną ilość pozwoleń na budowę, i na których już takich pozwoleń się nie wydaje. To tylko zapewni nam prywatność i pewność, że nasza sielska okolica nie zamieni się w kolejne osiedle.

Taką właśnie nieruchomość  znaleźli w ofercie Biura Nieruchomości Alfa, klienci i na taką nietypową nieruchomość znaleźliśmy im finansowanie. Co więcej tak dobraliśmy bank do klienta, że decyzję klienci otrzymali już na 8 dzień roboczy, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie przeszli do realizacji marzenia jakim było zamieszkanie w tak nietypowej okolicy.

Czy z naszej strony wymagało to wiele wysiłku? Trochę tak, a przede wszystkim wiedzy, gdyż nie każdy bank będzie chciał finansować taką nieruchomość. A jeśli już to bardzo różnie banki podchodzą do wkładu własnego klienta w zakup takiej nieruchomości. Dodatkowo banki przy takich transakcjach bardzo skrupulatnie weryfikują dokumentację dotyczącą nieruchomości i kwestii związanych z ochroną środowiska. Nasza wiedza i doświadczenie, a także doświadczenie Biura Nieruchomości Alfa, pozwoliły jednak w ekspresowym tempie dostarczyć paletę rozwiązań dla wyjątkowych klientów i wyjątkowej sytuacji.

Co nas najbardziej cieszy? Poza zadowoleniem klientów oczywiście – wiedza, przy tej transakcji nauczyliśmy się czegoś nowego, zdobyliśmy nową wiedzę, którą na pewno wykorzystamy jeszcze nie raz.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy dla Was dostępni i chętnie przeanalizujemy każdy przypadek, bo każdy ma inną sytuację i każdego może spotkać coś nieprzewidzianego a my jesteśmy po to, żeby pomóc Wam osiągać Wasze cele…

Zaglądajcie na naszą stronę internetową www.mjfinanse.pl oraz odwiedzajcie naszego fan page www.fb.com/MJFinanse

Autor: Magdalena Joncel
ul. Okrzei 18 (pokój 305, III piętro)

phone693 010 520

mailkredyty@mjfinanse.pl

fbwww.fb.com/MJFinanse

Kontakt z nami